Переваги проектування і складання меблів самостійно.
Коли ви робите ремонт в квартирі або купуєте нову то слід обзавестися і новими меблями. А придбання нових меблів на весь будинок справа досить витратна. Так чому ж не спробувати зробити меблі самому?
Адже в цьому є багато плюсів. Ніхто не говорить про те, що потрібно збирати складний великий гарнітур. Але деякі меблі типу журнального столу або шафи з розсувною системою цілком можна зібрати самому.
Які ж плюси очікують домашніх майстрів?
По-перше, істотна економія коштів. По-друге, ви самі вибираєте матеріали та меблеву фурнітуру, яка вам потрібна і підходить по дизайну або бюджету. По-третє, можна використовувати все що є у вас вдома під рукою — матеріали і елементи. І ви самі зможете підібрати колір, який вам потрібен.
Ще один величезний плюс самостійної збірки меблів — не потрібно якихось спеціальних особливих інструментів. Досить буде мати викрутку з різними насадками (звичайно, шуроповерт буде тут краще) і молоток. Вам навіть не доведеться нічого пиляти. При покупці листів ЛДСП в більшості фірм можна замовити і розпил за розміром. У деяких випадках не обійтися без інструменту і дрилі. Але якщо ви все розрахували правильно, то ці інструменти вам можуть не знадобиться.
Так з чого ж почати майбутньому меблевому майстру. Найпростіше із збірки корпусних меблів. Тому що такі меблі має певні переваги:
- Невисока ціна;
- Величезний функціонал;
- Компактна і місткості;
- Просто збирати і доглядати.
Самі корпусні меблі представляють собою конструктор. Якщо говорити простими словами, то складається з полиць та ящиків, з дверцятами або без, які зібрані між собою в різні конструкції в залежності від призначення.
Що потрібно для збірки:
- Розрізаний за розміром плитний матеріал;
- Меблева фурнітура;
- Матеріал для кріплення;
- Клей.
Тепер декілька слів про матеріал, з якого збирають меблі.
У більшості випадків використовують ЛДСП. Це дуже популярний і поширений матеріал, який практично повністю замінив дерево. Він володіє декількома перевагами. Це міцність, можливість витримувати високу температуру, широка кольорова гама. Деякі види випускають вологостійкими.
Є, правда, і мінуси — не підходить для вирізання фігурних деталей.
Також можна використовувати інші види плиткового матеріалу. Такі як ДВП і МДФ панелі.
Це тільки загальний опис. Якщо ви все ж наважитесь самостійно зібрати меблі то знайдете в мережі багато детальних інструкцій.
Оставьте отзыв
Вы должны войти чтобы оставить комментарий.