Як купити найкращий килим для своєї оселі?

Завершення ремонту, зміна інтер’єру або нагальна потреба замінити пошкоджене напільне покриття? Знайома для багатьох ситуація, коли перед власником оселі постає непроста задача – обрати та купити килим. Як це зробити?

Чому вирішення цієї на перший погляд звичайної задачі може визвати складнощі? Насамперед, у багатьох випадках постає питання пошуку якісного виробу. Але покупці магазину “КИЛИМИ” не мають такої проблеми. Для них єдиний привід відчувати розгубленість – великий асортимент та різноманіття дизайну килимів від кращих виробників з усього світу.

Як обрати найкращий килим для своєї оселі?

Як обрати найкращий килим? Для того щоб килим став прикрасою інтер’єру та відповідав вимогам функціональності, до уваги треба узяти відповідні критерії:

  • призначення приміщення;
  • стиль інтер’єру та його кольорове рішення;
  • бажані висота ворсу та щільність виробу.

Співробітники нашого магазину мають великий досвід и завжди напоготові прийти на допомогу під час вибору. Вони приймуть до уваги усі ваші побажання, а також порадять декілька варіантів виробів з огляду на новітні тенденції та оригінальні дизайнерські рішення.

Що ми пропонуємо?

В нашій колекції виробів ви знайдете більш ніж 8000 моделей ручної роботи від виробників Індії, Тибету, Ірану, Непалу, Афганістану, Пакистану та Китаю. Якість наших товарів дуже висока.

Різноманіття дизайну та стилів здатні задовільнити покупців з любими уподобаннями. В каталозі представлені:

  • вироби ручної та машинної роботи;
  • килими до дитячої, спальні, вітальні та ін.;
  • вироби у сучасному дизайні;
  • вишуканий французький стиль;
  • гобелени та килими-гобелени;
  • килими великих розмірів;
  • килими з шкур та ін.

Наші співробітники під час формування асортименту каталогу застосовують високу професійність и відповідальність, тому певна модель обов’язково має декілька варіантів розмірів и форм. Покупець має змогу обрати оптимальне рішення для своєї оселі.

Ми співпрацюємо лише з перевіреними, надійними постачальниками. Це дає нам змогу гарантувати високу якість усіх представлених в каталозі виробів.

Нашим покупцям доступні додаткові послуги. Є можливість заказати доставку обраного килима додому для примірки. Послуга безкоштовна, і це чудовий спосіб наочно переконатися в правильності вибору.

До кожного покупця ми застосовуємо індивідуальний підхід. На наше переконання, якісний килим має усі можливості зробити інтер’єр приміщення гармонійним і функціональним.

Ми будемо раді вам бачити в нашому магазині!

Оставьте отзыв

Ваш электронный адрес не будет опубликован.